O nás

Holdingové seskupení členů moderní komunikace je největším poskytovatelem vysokorychlostního internetu, datových a hlasových služeb v lokalitě okresu Jičín. Jejich zákazníci ale přesahují i hranice Jičínska. Holdingové seskupení vzniklo spojením několika významných místních poskytovatelů bezdrátového připojení k internetu, přičemž jejích služeb dnes využívá již několik tisíc spokojených zákazníků.

V současnosti pod mateřskou společnost Moderní komunikace, a.s. patří přední lokální poskytovatelé internetu, a to společnosti NET2U s.r.o., Sluneční energie Český Ráj s.r.o. a ZELNET s.r.o. K datu 1. května 2012 došlo k zániku společností JEComputers, s.r.o., Universal Office s.r.o. a GOLDWARE, s.r.o., a to fúzí do nástupnické společnosti NET2U s.r.o. K tomuto datu rovněž vstoupila v platnost i smlouva o prodeji části podniku, kterou společnost NET2U s.r.o. koupila internetovou síť, do té doby provozovanou společností PC arena s.r.o.

Společnost NET2U s.r.o. k datu 1. dubna 2012 zakoupila prostřednictvím smlouvy o prodeji části podniku i internetovou síť pana Petra Vodičky v Novém Bydžově podnikajícím pod názvem Maxx net. K 1.6.2013 se dále stala součástí Moderní Komunikace a.s. společnost WifiNet s.r.o. . Všichni zákazníci těchto společností se tak stali zákazníky společnosti NET2U s.r.o. Důvodem spojení místních poskytovatelů internetu byla především snaha o další zkvalitňování poskytovaných služeb s ohledem na stále nutnější nasazování novějších a výkonnějších technologií, a to s důrazem na zachování konkurenčních cenových podmínek i v následujících letech.

Důraz je kladen nejen na technické zázemí, ale také na bezchybnou péči o zákazníka - od převedení požadavků a představ zákazníka pomocí technologie a nabízených služeb do reálu, až po řešení případných problémů.

Tým specialistů má dlouholeté zkušenosti s realizací sítí LAN i WAN, jejich dodávkou, instalací a následnou správou. Ke všem sítím, bez ohledu na jejich rozsah, patří v dnešní době i zajištění jejich bezpečnosti. V této oblasti společnost spolupracuje s předními světovými výrobci softwarových i hardwarových řešení.

Kromě bezdrátového připojení k internetu jsou poskytovány služby i prostřednictvím optických sítí, zatím však v lokalitách, kde je to technicky možné. Cílem je být jedničkou na trhu v poskytování internetu a dalších datových a hlasových služeb na Jičínsku a jeho okolí, a to nejen nasazenými špičkovými technologiemi.

Členové skupiny Moderní Komunikace a.s.

Kontaktujte nás

 • Najdete nás na
  Husova 393
  Jičín, 506 01

  Hotline: 731 155 474
  bez sms
 • Napište nám na
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Sociální sítě

Poslední aktuality

Moderní Komunikace

V naší síti máte možnost připojit se pomocí moderního protokolu IPv6. Pro více informací kontaktujte naší technickou podporu.

by Moderní Komunikace

Moderní Komunikace

Ve vybraných lokalitách spuštěny nové bezdrátové tarify AirMax AC s rychlostí až 25Mbit/s. Pro ověření dostupnosti nás prosím kontaktujte.

by Moderní Komunikace